Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

6. A POSLEDNÍ DEN

4. dubna 2017 v 18:10 | Helenaupair |  FLORIDA

6. A POSLEDNÍ DEN

Aneb den velkého loučení. Vašek a Niky mě odvezli před hostel, kde jsem měla strávit poslední noc, sama. Bohužel, kvůli chybě při bookingu odlétali o den dříve. Ještě před loučením jsme museli vyčistit zapůjčené auto, které nás po celou dobu nenechalo ve štychu. Pak jsem zůstala sama. Šla jsem do hostelu, kde jsme zjistila, že je to partyhostel
(v tu chvíli si řeknete "pane Bože, proč mi je jen devatenáct..."). Po otravování kamarádů z Čech, kdy bylo v ČR kolem půlnoci, jsem se šla projít po Miami Beach.


Být sama mělo něco do sebe, fotit si jak dlouho chcete, poflakovat se, máchat si nohy atd. Večeře byla naštěstí zahrnutá v ceně pobytu, takže skvělé (to nemluvím to tom, že to bylo celkem levné a v ceně byla rovnou i snídaně). Každopádně, po večeři dorazila ještě jedna holčina, díky ní jsem našla takhle levné ubytování. Pro "baby" tady žádná party není (možná je to dobře), ale ta hranice jednadvaceti let mě začíná čím dál víc štvát. S Danou jsme potkaly dva nadrané "muže", kteří podle jejich slov "krotí krokodýli". Tak jen doufám, že je vesele krotí i v těchto dnech.


Po ,ne, moc prospané noci, v pokoji s dalšími jedenácti lidmi (smíšený pokoj, nevěděla jsem o tom), jsem jela na letiště. To letiště je velké jak kráva. Po letu, kdy se po mě válelo skoro pořád cizí dítě, jsem se snažila najít terminál, kam měla přiletět má HF. Po hodině a půl jsem ho našla! Komické je, že má HF byla na Floridě ve stejnou dobu jako já.
Jen, co mě prcci uviděli, tak za mnou sprintovali, a celou dobu řvali "Heli, Heli, Heli". Celkem hezký pocit, když vidíte, jak vás mají doopravdy rádi, a že ta námaha s nimi se vyplatila. Tímto bych asi uzavřela zápisky o dovolené na Floridě, kterou můžu jen vřele doporučit.

Pláže, které jsme navštívili:

Siesta Key Beach
Clearwater beach
Miami beach
Fort Laudarale beach
Key west beach


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 10. dubna 2017 v 12:04 | Reagovat

Byla to určitě skvělá dovolená plná zážitků a fotek :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama