Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

5.DEN - KEY WEST

15. března 2017 v 3:06 | Helenaupair |  FLORIDA

5. DEN - KEY WEST


A je to tu! Zlatý hřeb naší dovolené, Key West. Sbalili jsme si svých pár švestek, a vydali se na nejjižnější bod Spojených Států. Ráno jsme si přivstali, snídani si dali, a vyrazili. Cesta tam nám trvala přibližně tři a půl hodiny. Ten kdo ví, že Florida je oblíbené místo pro starší Američany, tak ho asi nepřekvapí stoletá babča za volantem. Ne, že bychom o tom nevěděli, ale přece jenom občas jsem se nejen bála o babču/dědulu (ne, že mladý řidič je lepší řidič). Zpět k tématu. Cesta byla dlouhá, a ještě před cílem jsme si dali menší zastávku na jednom z ostrůvků. Už v tu dobu jsme byli spálení (teda aspoň já).Po příjezdu na ostrov Key West jsme řešili kam, co a jak. Tak jsme pořešili parkování, a nejdříve se vydali na jednu z větších pláží. Teda, oceán nám moc nepřál, a voda nebyla tak čistá, jak z plakátů, ale nevadí. Šli jsme se na molo, před kterým jsme si koupili kokos k pití (jinak bychom si kokos nekupovali, že?) S brčkem v kokosu jsme si to štrádovali na molo a do vody. Při čvachtání, jsme s Nikky zapředly řeč s Novozélanďanem. Byl to mladý kluk a cestoval sám. Nový Zéland - Austrálie - USA (jeho trasa).


Chtěli jsme najít tu nejoblíbenější pláž, a tak jsme stopovali podle google maps. Další místo, kde se vyvalit a vykoupat. Nedaleko této pláže byl obchůdek se suvenýry (šíleně předražený, cestou jsme našli levnější, kde vše bylo za 5$). A ještě opodál byl slavný "bod", se kterým se všichni turisti chtějí nechat vyfotit.


Nakonec jsme se prošli k domu slavného spisovatele Ernesta Hemingwaye. Tím, to nekončí, ale začíná "hra najdi auto". Sranda na minimálně hodinu, či dvě. Po celém dni, kdy jsme měli jen brzkou snídani, jsme byli vážně hladoví. Takže napětí stoupalo. Každopádně jsme se podívali i do částí, pravého Key Westu, ne jen pro turisty. Kohouti všude, vážně. Jelikož jsme byli ,co by kamenem dohodil od Kuby, tak to tam mělo i takovou atmosféru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulPefe KulPefe | E-mail | Web | Úterý v 6:24 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, hurts when clicking. To delay visit in the hospital should not. Bulge under the muscle cavity may become dangerous illness. However often it is result excessive use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, strong sweating. Redness causes a close clothing, polluted razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump becoming hot? This is the abscess that will cut, then take antibiotics. First cost solutions, anti-inflammatory medicines. If the ailment switched to second stage, need surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama