Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

4. DEN - FORT LAUDERDALE, MIAMI BEACH

14. března 2017 v 3:38 | Helenaupair |  FLORIDA

4. DEN

Tak čtvrtý den, jsme si dali po namáhavém začátku, trochu oraz. Začali jsme pláží v Fort Lauderdale, kde bylo krásně. Počet turistů skoro nulový, klid, ticho a šumění oceánu. To byl dokonce snad první den, kdy jsem vlezla do vody (bála jsem se, protože jsem byla čerstvě po pásovém oparu).


Voda byla čistá, vlažná, prostě úžasná. Po vyvalení se na pláži a úspěšném lovu mušlí, jsme se šli projít znovu k místní proménádě se suvenýry. Aneb, čas strávený v suvenýrech se stal takovou klasikou (pro mě a Nikky, chudák Vašek). A jelo se o dům dál.

Další válecí zastávkou byla Miami Beach. Tam už jsem, osobně, s Nikky do vody nevlezla. Už nebylo takové teplo, a bylo tam celkem dost lidí... Na relax, se tahle pláž podle mě moc nehodí, pokud si ale chcete zatancovat na písničky z místního repertoáru (kde, kdo, co pustí na svém pidi repráčku, jak je libo).


Miami Beach je pobřežní rezort zřízený na začátku roku 1915. Nachází se na přírodních a člověkem vytvořených bariérových ostrůvcích na pomezí Atlantiku a zálivu Biscayne. Rekordní teploty se zde vyšplhaly až 37°C.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama