Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

THANKSGIVING DAY

5. prosince 2016 v 3:20 | Helenaupair |  Rok AU PAIR

THANKSGIVING DAY

Na tento svátek se těší asi valná většina Američanů, a já se jim nedivím. Volno a jídlo, no neberte to. Celý den nic nedělání a odpoledne se jen dobře najíst.

Každý má nějaké to poprvé, a že těch poprvé je dost. Mé první Díkůvzdání se odehrálo 24. listopadu 2016. Ráno bylo dovoleno si přispat, takže vstávání okolo půl osmé, povoleno (doma bych spala tak min. do jedenácti). Na mé HF se mi líbí to, že když jsou doma, tak jsou klidně celý den schopni strávit v pižamech. Popřípadě, prcci se občas rádi obnažují, takže lítat za nimi s jejich pižámkem v ruce je taky zážitek. K sváteční snídani v pižamech nám HM připravila banánové pancakes, slaninu a kafe (no, nesnězte to). Ráno dávaj v telce Macy's Thanksgiving Parade. Tento průvod se odehrává v NYC, a podle mě ho stojí za to vidět, když ne na živo, tak aspoň v té televizi. Ulicemi se vznáší obrovské balóny, ať už se jedná o Snoopy, Pikachu či Hello kity. Dále se tam projíždí ozdobené vozy na kterých se vezou různé celebrity (zpěváci), a pochopitelně zpívají. Každopádně, zabité tři hodiny mého života.

Odpoledne jsme se s rodinkou vydali do Worcesteru, za rodinou mého HD. Bohužel jsme jeli zrovna malým autem. Takže, narvěte Au Pair mezi dvě velké autosedačky, ona to přežije. Přežila. Prcci v autě rychle usnuli, tak jsem aspoň mohla malému šlohnout rubikovu kostku (světe div se, dala jsem dohromady jednu stranu = můj osobní rekord). To mi připomíná, že si jí musím pořídit taky. Každopádně, dojeli jsme na místo, a s hrůzou v očích jsem počítala kolik je tam aut. Aneb, když se sejde famílie, tak celá. V baráku, jak kráva, se nedalo skoro hnout. Jak může být jen jedna část rodiny tak velká? Díky Bohu, že tam nebyla část od HM. Potkala jsem tam jednu starší paní, která mě potěšila tím, že znala českou kuchyni. Bylo to tím, že její babička pocházela z Čech. Takže, když řekla "KoláčkyS" málem jsem se... Bylo to hrozně milé. Další starší paní (má osobní chvilková stalkerka) mě pronásledovala, a chtěla se pořád bavit o Praze. Ze začátku to bylo skvělý, ale když chcete konverzovt s jinou Au Pair, tak už to tak super není. Ano, v domě byly najendou dvě Au Pair. Jednalo se o Francouzsku. Bylo fajn, tam mít spřízněnou duši.
Symbol sváteční tabule, krocan. Jak ten pták byl velký (to zní blbě). Každopádně byl dobrý, a za přílohy bylo hodně druhů bramborové kaše.

A jestli jsem se přejedla k prasknutí? Ne, díky Bohu, ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama