Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

PROVIDENCE

20. prosince 2016 v 3:24 | Helenaupair |  Cestování po USA

PROVIDENCE


Jednoho krásného dne jsem se rozmyslela, že bych mohla něco spáchat. A protože mě každo víkendové návštěvy Bostonu už tolik netáhnou, tak se rozhodovalo mezi NY, Providence a Niagárskými vodopády. Hádat ani nemusíte, protože vítěz je zvěčněn v nadpisu.

Providence vlastně navrhla moje kamarádka Klára, která se mnou jela. Nakonec to byl česko-italský výlet. Dvě Češky a dvě Italky. A jelikož je má navigace posera a vyhýbá se velkým obloukem dálnicím (nastaveno HP (děkuji, děkuji)), jsem to musela odřídit po různých prdelkách. Cesta trvala přibližně přes hodinu a čtvrt.
Byla zima tak, jsme se běžely schovat do velkého nákupního centra, samozřejmě jsme skončili ve Starbucks (klasika). Po rozhodování, kam se podívat, se kamarádka zeptala, jestli nám nebude vadit, když se vydá do kostela na mši. Samozřejmě, že nám to nevadilo, ale pustit jí tam samotnou? Tak jsme si udělaly procházku do kostela, kde nám oznámili, že mše se nekoná. Tak aspoň jsme poznali ne moc známou část Providence.
Jinak se zde nachází i něco jako napodobenina Bílého domu. A nebyla bych to já a Serena, kdybycom se nezačaly trumfovat o kandidatuře na příštího prezidenta. Každopádně Providence je krásné město.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama