Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

HALLOWEEN

12. listopadu 2016 v 20:33 | Helenaupair |  Rok AU PAIR

HALLOWEEN


Jednou za rok nastane doba pro magickou noc, plnou čarodějnic, spidermanů, Darth Vaderů a chodící čtvrtky pizzy. Aneb kostýmům se meze nekladou.


Halloween je tady velká událost, na kterou se těší jak děti tak i dospělí. Není se čemu divit... Úžasně vyzdobené domy a předzahrádky. Většina nadšenců používá i falešné pavučiny, které opředou o keře a stromy, jiní zase do země zabodnout falešné (doufám) kosti atd...V obchodech nastala halloweenská horečka, ta jako u nás, jen na Vánoce a Velikonoce. Pár dní před dnem D, se pořádají různé Halloweenské party, jak pro prcky, tak i pro starší. Děti si do školy berou své kostými, a nejen do školy, ale i na kroužky apod.


Ve večerních hodinách začíná Trick or Treat, aneb skvělá šance potkat vaše oblíbené hrdiny či záporáky. Já osobně jsem naháněla chodící pizzu (vážně. Teď tu malou holčičku jinak neoslovím, než "Pizza"). Děti chodí od domu k domu, zaťukají, nebo jim je rovnou otevřeno, a jen řeknou super náročnou větu "Trick or Treat". Dostanou zaslouženou odměnu a štrádují si to k dalšímu domu. S těmi nejmladšími chodí i jejich rodiče a popřípadě i Au Pair (můj případ). K vidění jsou i starší děcka, které už nenosí roztomilé košíčky, ale popadnou příležitost za pačesy, a rovnou si vezmou obrovské pytle (chytří to puberťáci, sladkosti zdarma...).


Já osobně jsem hlídala Dath Vadera a Prasátko Olívii. Bohužel, pro mě nezbyl čas si vzít kostým, takže smůla. Jinak jeden z o blíbených filmů tohoto svátku je Hocus pocus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama