Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

Training school a Chicken baby

12. září 2016 v 5:39 | Helenaupair |  Training school New York

TRAINING SCHOOL A CHICKEN BABY

Druhý a třetí den následoval stejný drill, jako předešlý den. Nejhorší na tom bylo to, že jsme skončili jednu hodinu, po které následovala přestávka, a pak další hodina. Jenže po těchto dvou hodinách mi přišlo, že už je večer, takže pro mně byly ty dny nekonečné. Je to jen můj osobní názor, nevím, jak ostatní holky/kluci. Když už jsem u kluků. Pánové mohou být Au Pair taky. Moc se jich do toho nehlásí, ale najdou se i ti, kteří do toho jdou. Každopádně mužský Au Pair je hroženým druhem, vážně. Myslím to vážně.

Nastal čas focení. Naše učitelka Diana (aspoň si myslím, že se tak jmenovala) nás čapla i s vlajkou U.S.. Šly jsme všechny ven, kde byl neuvěřitelný pařák, a sluníčko nám vypalovalo krátery do očí. Když se zpětně podívám na ty fotky, tak se musím pousmát. Viděli jste někdy přírodní blonďatou asiatku? Na té fotce určitě jednu najdete, ptrotože se ze všech najednou staly mhouřící se ksichtíky. Jelikož jsme neměly nějaký ústřední foťák, tak většina holek vyskládala své telefony na zem. Pak se fotilo každým zvlášť. Takhle dlouhý to upřímně být nemuselo.

Klimatizace, klimatizace, klimatizace. Toto zařízení jsme měly v učebně, a je to zlo. Ty z nás, které nebyly nemocné, kupodivu byly. Je to fajn vynález, ale ne, když přijdete z horka na Sibiř. Do třídy jsme vcházely v tílku a mohly jsme si rovnou jít pro zimní kabát. Jen shíh tam chyběl.

Čtvrtý den byl zprvu normální, jen jsme měly přednášku o první pomoci. K tomu se váže masáž srdce a dýchání z úst do úst. Díky bohu jsme měli jen figuríny, ne dobrovolníky či živé figuranty. Jelikož jsem byly unavené, tak už jsme my Češky začaly kravit. Aspoň nějaké vzrůšo. Po tom se k nám přidala i naše mexická kamarádka Ingrid. Po dospěláckých figurínách jsme dostaly figuríny miminek. "It looks like a baby chicken!!!" pípla Ingrid. Z téhle věty jsem lehla. Doopravdy tím posunula úroveňn první pomoci na novou úroveň.

Tímto skončili naše vešketé hodiny v Training school.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama