Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

NEČEKANÁ PŘEKVAPENÍ

18. září 2016 v 5:46 | Helenaupair |  Rok AU PAIR

NEČEKANÁ PŘEKVAPENÍ

Probuzení se ze snu? Ani náhodou. Naopak jsem se do něj probudila. Pořád jsem nechápala (teď, díky bohu chápu), kde jsem, a co se událo. Každopádně, čekal mě zajímavý den.

První byla snídaně, kdy HM se špetkou mé pomoci udělala pancakes, polité javorovým sirupem. Yummy! Pak jsme jeli na nákup. Když mi nedávno HD řekl, že ten obchoďák, ve kterém jsme byly je menší, než do kterého teprve půjdeme, zatočila se mi hlava. Proč, sakra, musí mít všechno tak velký? 1. Je tam na výběr až moc produktů (= půlhodinové vybírání jednoho produktu). 2. Kde jsem? (Ztráty a nálezy - Našli jsme vaší Au Pair!). A to jsem, zatím, byla jen v tom "menším". Udělali jsme nákup na celý týden.

Na kuchyňském "ostrově" stála krabička od Iphonu. Nijak jsem si jí nevšímala, ale pak za mnou HP přišli s tím, že je to můj nový mobil. Do té doby, než jsem dostala tento dárek, v podobě Iphonu, jsem mu statečně odolávala. Teď jsem ráda, za to, že ho mám. Jen je to moc techniky na mě.


To se rovná, dvě překvapení (auto, mobil). Při projížďce nákupní čtvrtí (driving practice, jestli umím řídit (ukázalo se, že umím)), mi HD řekl, ať zajedu k jednomu obchoďáku. "Asi chce vidět, jestli umím parkovat" pomyslela jsem si. Po úspěšném zaparkování na poloprázdném parkovišti, vystoupil z auta. Já, jako poslušný ocásek, za ním v závěsu. Cestou mi oznámil, že mi chce koupit... Koupit televizi. Upřímně jsem o to nestála. Dokonce jsem mu i řekla, že ji nechci, ať si nedělá obtíže. On, že ne, že mi ji pořídí. Tak pořídil. Upřímně, za mě, je to vyhazování peněz... Radši jsem víc nebreptala a byla ráda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama