Zatím, největším krokem v mém životě bylo, stát se Au Pair. Sama, sama za sebe jsem čelila neznámému, které mě čekalo. 6. září 2016 jsme se rozloučila s rodnou zemí, abych poznala, jak velký je svět.

BOSTON - HARVARD MUSEUM of NATURAL HISTORY

29. září 2016 v 20:37 | Helenaupair |  Cestování po USA

BOSTON - HARVARD MUSEUM of NATURAL HISTORY


Když mi přišla pozvánka od mé LCC a HM ohledně volného vstupu do muzeí v Bostonu, moc jsem nad tím neuvažovala. Neměla jsem s kým jít. Ale jelikož je Erica (LCC) velmi šikovná na dělání kamarádů v Au Pair vodách, tak mi poslala kontakt na jednu holčinu. Tak bydlí přibližně 10 minut jízdy ode mě.


Tak a mám novou italskou kamarádku S.. S S. jsme se setkaly až na nádraží, odkud jsme drandily vlakem do nedalekého centra Bostonu. Vlak byl fajn, jen mě fakt překvapilo, že jsme se do něj mohly dostat jen jedinýma dveřma. Průvodčímu jsem ukázala ticket, který mi svěřil HD, s připomínkou, že ho za Boha nesmím půjčit kamarádce, prodat nebo darovat někomu... (úkol jsem splnila, a ve zdraví ticket vrátila.) Cílová zastávka - nevím, jak se jmenuje, ale bylo to v Bostonu. Za muzeem jsme se musely prokousat metrem. Má HM mi před odjezdem pořád opakovala něco o red line a T. Red line mi bylo jasný, ale T? Vzhlédla jsem na nádraží a vzápětí pochopila. Bylo to označení pro specifickou linku metra. Dorazily jsme do Cambridge. Krásné místo. Budovy univerzity byly postaveny z cihel a celá tato část se tvářila, že zažila aspoň malou část hostorie. Jenže ta malá část historie nám nepomohla v hledání našeho muzea HMoNH. Tak jsme se prošly univerzitním parkem, kde v jedné části byly nesmyslně rozmístěné barevné židle (pokud je tohle umění, tak se ze mě stane brzy asi taky umělec).


Celou dobu jsem žila v tom, že vstup do muzea bude zdarma. Ha, omyl. S nelibostí jsme nechala odejít 22$. Ale za dinosaury to stálo! Zprvu jsme se vydaly do špatné části muzea - část o indiánských kmenech (bylo to zajímavé, a super udělané, ale my chtěly dinasaury). Bingo. Sice jsme se kvůli příšerkám muzely trmácet zpět přes celé muzeum, ale stálo to za to. Jen jsme obě strádaly T-Rexe. Jinak tam byly i exponáty naložené v lihu. Nehezký pohled, to už tam rovnou mohli dát embria. Nic pro mě.


Daly jsme rychlé jídlo, a šly prozkoumávat další zákoutí studentského města.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama